Kia prodloužila spolupráci s UniCredit Leasing

„UniCredit Leasing se řadí mezi přední hráče na trhu a naše partnerství běží na vysoké profesionální úrovni již čtvrtým rokem. Spolupráci v rámci Kia Finance budeme podporovat řadou akčních produktů, aby naši zákazníci profitovali i nadále z kvalitního a cenově výhodného financování“, komentuje dohodu o další spolupráci Vít Pěkný, generální ředitel Kia Motors Czech.

 

„Vozy KIA patří mezi nejprodávanější a nejoblíbenější značky v České republice. Proto si velice ceníme toho, že se nám podařilo navázat na naši velmi dobrou spolupráci a budeme moci i nadále poskytovat výhodné financování vozů této značky,“ uvedl Jaroslav Jaroměřský, předseda představenstva a generální ředitel UniCredit Leasing.

 

KIA FINANCE nabízí aktuálně téměř v celé produktové řadě nulové navýšení, dále povinné ručení zdarma a nově zavádí produkt „50:50“.

 

„Pořízení nového vozu Kia je nyní opět dostupnější“, sděluje Arnošt Barna, marketingový a obchodní ředitel Kia Motors Czech. „Při převzetí stačí uhradit pouze 50 % pořizovací ceny. Následujících 11 měsíců se splácí jen pojištění. Se splácením druhé poloviny je možné začít až po uplynutí 12 měsíců, přičemž financování lze individuálně rozložit do 12 až 36 měsíčních splátek. Zákazník může po uplynutí jednoho roku také vše splatit v jediné splátce. To zajistí, že za vozidlo zaplatí stejnou částku, jako by kupoval za hotové,” doplnil Arnošt Barna.

Zdroj: www.kia.cz