Hyundai i10 zná českou cenu – 229 000 Kč
S délkou 3665 mm patří Nová generace i10 mezi nejdelší vozy ve své kategorii a má jeden největší a nejpraktičtější interiér ve své kategorii. Posouvá se tak až do vyšší kategorie B díky své vnitřní prostornosti. Nové a moderní uspořádání interiéru umožnuje vytvořit větší objem zavazadlového prostoru v této kategorii a největší celkový prostor pro nohy vpředu a vzadu. Dostala také spoustu prvků, které obvykle mají pouze vozy segmentů B nebo C. Plně automatická klimatizace, světlomety LED pro denní svícení,bezklíčové startování a vstup do vozu,asisestent pro rozjezd do svahu, vyhřívané přední sedačky a volant,omezovač rychlosti toto vše patří mezi luxusnější prvky výbavy.

Hyundai  dává z nové generace i10 na výběr dva zážehové motory na pohon předních kol přes pětistupňovou mechanickou nebo čtyřstupňovou samočinou převodovku.  Z řady hyundai Kappa pocházejí motory se zdvihovým objem 1,0 litru a 1,25 litru. Elektronicky řízený stabilizační systém (ESC),řízení stability vozidla (VSM) se vůbec poprvé objevují u vozu Hyundai kategorie A dodávají v běžné výbavě a to je i sledování tlaku vzduchu v pneumatikách.

Vysokou kvalitu bezpečnosti způsobuje i pasivní bezpečnost,která zarhnuje šest airbagů - dva přední, dva boční a dva okenní - a ty způsobují cestujícím v případě nehody velikou ochranu. Ve standartní výbavě se také nachází rovněž detekce nepřipnutého bezpečnostního pásu na všech sedadlech ve vozu a automatické centrální zamykání. Pětiletou zárukou se Hyundai Motor v kvalitě důvěry řadí mezi Evropskou špičku a tak neni divu že i nová generace Hyundai i10 se dočkala pětileté záruky. Součástí bezkonkurenčního záručního paketu je 5letá záruka bez omezení ujetých kilometrů, 5 let asistenční služby zdarma a 5 let kondičních prohlídek zdarma. Cena nového modelu Hyundai i10  začíná na 229 990,- Kč.