Hyundai otevírá nový showroom v Říčanech

Jedná se o další showroom v České republice navržený a kompletně realizovaný podle nového celosvětového korporátního designu Hyundai. Nový koncept prodejních míst je charakteristický využitím moderních designových prvků a přírodních materiálů a zákazníkům nabízí prémiové prostředí pro nákup a servis vozů Hyundai. Na zastavěné ploše 1 250 m2 ve dvou podlažích firma Lenner Motors zaměstná nově 40 lidí, ročně má v plánu prodat 400 vozů a kapacita servisu je 30 vozidel denně.

„Náš nový autosalon je na vysoké úrovni. Máme tu nejmodernější lakovací box, dvě odsávané přípravná stání, tři mycí boxy, klempírnu, laserovou geometrii a další. Nejmodernější technologie používáme i v systému vytápění, celá budova má vzduchotechniku s rekuperací a veškeré osvětlení je LED,“ popsal Jiří Lenner, jednatel společnosti. 

Vladimír Vošický, generální ředitel HMCZ dodává: „Hyundai jako nejúspěšnější automobilová značka na českém trhu nabízí nejenom opravdu kvalitní vozy, ale maximální pozornost věnujeme taktéž vybudování optimálně geograficky rozloženého zázemí prodejen a servisů autorizovaných partnerů Hyundai tak, aby mohli být stále blíže k rapidně rostoucímu počtu příznivců naší značky. Lenner Motors Říčany je nejnovějším příkladem této naší úspěšné strategie.“

Nový autosalon v číslech

  • Velikost pozemku 4400 m2 zastavěná plocha 1250, 42x30.
  • Budova má dvě patra tudíž užitná plocha 2500m2.
  • Počet nových pracovních cca 40
  • Předpokládaný prodej vozidel 400 ks/1 rok
  • Průchodnost servisu 30 vozidel/den
  • Náklady investice včetně vybavení je cca 95 mil.