Přines míč do hry na zápas ČR s Řeckem
  • Soutěž „Přines míč do hry“ pro děti ve věku 11 – 14 let
  • 3denní výlet do Vratislavi (Wroclaw) na zápas ČR vs. Řecko
  • Soutěž probíhá na facebooku Kia v období 30. 4. - 10. 5. 2012

 

Emoce, vášeň, napětí: 8. června to vypukne a až do 1. července 2012 bude celá fotbalová Evropa na nohou! Ano, řeč je o mistrovství Evropy ve fotbale. Ale co by bylo celé EURO 2012 bez fanoušků?! Proto se Kia, oficiální partner šampionátu, snaží z fanoušků učinit hlavní aktéry. A právě dnes vyhlašuje soutěž pro děti, jejíž vítěz prožije na stadionu ve Vratislavi nezapomenutelné okamžiky.

 

SOUTĚŽ: PŘINES MÍČ DO HRY!
Zapojit se je tak snadné! Stačí nahrát jednu soutěžní fotku nebo krátké video, které zachycuje dětského soutěžícího jako totálního fotbalového nadšence! Ze všech soutěžících vyberou fanoušci Kia na facebooku svými hlasy jedno dítě – chlapce nebo dívku ve věku 11 až 14 let. Vítěz soutěže pojede spolu s jedním z rodičů na zápas základní skupiny do Vratislavi. Na cestu jim Kia zapůjčí vůz – nový cee´d s plnou nádrží, zajistí ubytování v hotelu na dvě noci (11. - 13. 6. 2012), stravu po dobu pobytu, a samozřejmostí jsou i 2 exkluzivní lístky na zápas.

 

Registrace soutěžících i hlasování pro jednotlivé příspěvky probíhá na stránce KIA MOTORS Czech na facebooku v termínu 30. 4. – 10. 5. 2012.