Hyundai i40 slaví první narozeniny a pokračuje na vítězné vlně

Zcela nové kombi i40 nedávno získalo prestižní ocenění „Firemní vůz roku“ ve svém segmentu, udělované německým časopisem Firmenauto a společností DEKRA, která se zabývá technickými kontrolami a posuzováním stavu vozidel. Porota složená z více než 100 odborníků z automobilového průmyslu zvolila za vítěze kombi i40 na základě hodnocení podle tří hlavních kritérií: provozních vlastností, komfortu a nákladů.

Allan Rushforth, viceprezident a výkonný ředitel společnosti Hyundai Motor Europe, k tomu poznamenal: „Zcela nový i40 je vlajkovou lodí značky Hyundai – naším prvním modelem ve vysoce konkurenčním segmentu D, který byl navržen a zkonstruován v Evropě pro evropské řidiče. Rychle se etabloval jako vážný konkurent a své první výročí od uvedení na trh oslavuje dalším prestižním oceněním, čímž skvěle demonstruje naši úspěšnou strategii zaměřenou na lokalizaci nabízených produktů.“

Krátce po zahájení prodeje ocenila kvalitu výroby, bezpečnost a inovace modelu i40 pětisetčlenná porota na prestižní konferenci EuroCarBody. Hyundai i40 si z ní odvezl „zlatou cenu“ jako celkový vítěz.

Hyundai i40 získal celou řadu dalších ocenění po celé Evropě díky klíčovým atributům, s nimiž se tento vůz stal velmi oblíbenou volbou u evropských zákazníků.

Samozřejmě i Hyundai i40 je nabízen s bezkonkurenčním programem 5leté komplexní záruky Hyundai, jehož součástí je 5letá záruka bez omezení ujetých kilometrů, 5 let asistenční služby zdarma a 5 let kondičních prohlídek zdarma.

 
Stát
Vyhlašovatel ankety
Ocenění
Rakousko
Firmenwagen
Firemní vůz roku 2012
Estonsko
Tehnikamaailm
Vůz roku
Německo
Firmenauto
Firemní vůz roku
Maďarsko
Az Auto
Nejlepší kombi
Itálie
Quattroruote
Nejvyšší zůstatková hodnota (37,2 %)
Litva
Lietuvos Žurnalistų Autoklubo
Vůz roku
Nizozemí
Auto Week
Cena za inovaci
Portugalsko
Auto Motor
Nejlepší kombi
Velká Británie
Business Car Manager
Nejlepší kombi