Generální ředitel Kia Europe získal ocenění „Eurostar“

Paul Philpott, generální ředitel společnosti Kia Motors Europe, získal prestižní ocenění „ANE Eurostar“ od Automotive News Europe, předního magazínu zaměřeného na automobilový průmysl.

 

Philpott (45) byl redakcí jmenován jako nejlepší řídicí pracovník v automobilovém průmyslu zodpovědný za prodej a marketing. Je mu připisováno zvýšení prodeje nových vozů Kia na základě řady odvážných rozhodnutí včetně uvedení bezkonkurenční sedmileté záruky Kia na všechny vozy prodávané v Evropě. Redakční tým Automotive News Europe vyzdvihl skutečnost, že tato strategie úspěšně vytvořila výrazný zájem o značku Kia a zlepšila tak nejen všeobecné povědomí o značce, ale především její prodeje.

 

Paul Philpott k tomu poznamenal: „Je to pro mě obrovská pocta, že jsem od ANE získal toto ocenění, a jsem potěšen, že tím byla oceněna v anketě Eurostar i Kia. Naše působení v Evropě neustále rozšiřujeme a v uplynulých třech letech jsme zvýšili naše prodeje o 30 procent. Nacházíme se však také uprostřed přeměny naší produktové nabídky, takže očekáváme, že náš prodej poroste i v následujících letech. Toto ocenění je rovněž odrazem obrovského úsilí celého týmu značky Kia po celé Evropě.“

 

Šéfredaktor magazínu Automotive News Europe, Harald Hamprecht dodal: „ANE Eurostar oceňuje výjimečné řídicí pracovníky v automobilovém odvětví za jejich schopnost dělat dlouhodobá rozhodnutí a za jejich odvahu je prosadit v praxi.“

 

Ceny Eurostar jsou udělovány špičkovým vedoucím pracovníkům v jednotlivých oblastech automobilového průmyslu od prodeje a nákupu až po vývoj a výzkum a design. Letos se uskutečnil již 14. ročník této prestižní ankety. Paul Philpott převezme ocenění od představitelů magazínu Automotive News Europe během speciální ceremonie 12. září 2011 v předvečer Frankfurtského autosalonu.