Kia ocenila nejlepší dealery v ČR

„Značka Kia je v České republice mimořádně úspěšná. V loňském roce jsme se umístili v počtu registrací na sedmém místě, což je mnohem výše než činí umístění značky Kia v rámci celé Evropy. Počet prodaných vozů se jen za poslední dva roky zvedl o třetinu. Naši dealeři se na tomto úspěchu podílejí velkou měrou, proto jim chceme touto cestou poděkovat a motivovat je k další spolupráci,“ vysvětluje Arnošt Barna, pověřený generální ředitel společnosti KIA MOTORS CZECH, který je zároveň zodpovědný za rozvoj dealerské sítě v České republice.

 

  • NEJLEPŠÍ DEALER KIA za rok 2016 – AUTO Hlaváček a.s.

O absolutním vítězi a nejlepším dealerovi za uplynulý rok rozhodovaly celkové prodeje vozů za rok 2016, podíl dealera na celkových prodejích v regionu či spokojenost zákazníků s přístupem dealera při prodeji i servisu. Velmi důležitým kritériem byla také investice do posílení pozice značky Kia v regionu. Ocenění převzal pan Martin Šula, ředitel společnosti AUTO Hlaváček.

 

  • NEJLEPŠÍ PRODEJCE nových vozů za rok 2016  Emil Frey ČR, s.r.o.

O vítězi v této kategorii nerozhodoval pouze absolutní počet prodaných vozů Kia, ale také podíl dealera na celkových prodejích v rámci regionu, tzv. market share. Vítězné ocenění si přebral generální ředitel společností Emil Frey ČR, pan Jiří Picek.

 

  • NEJLEPŠÍ SERVIS za rok 2016 – AUTO JAMRA spol. s r. o.

Každý servis Kia musí splňovat přísné požadavky na kvalitu, nejlepší však může být vždy pouze jeden. O vítězství rozhodl individuální přístup k řešení zákaznických požadavků, dodržování garančních postupů procesů, ale také věci jako plnění servisních akcí a kampaní či účast na pravidelných servisních školeních. Ocenění převzal jednatel společnosti AUTO JAMRA, pan Jaroslav Mráz.

 

  • FLEETOVÉ CENTRUM roku 2016 – AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.

O přidělení tohoto ocenění rozhodovala především kombinace celkového počtu nových fleetových zákazníků, největší fleetový obchod roku a také zákaznicky vstřícné individuální řešení obchodních případů. Ocenění převzala ředitelka společnosti AUTO JEREMIÁŠOVA, paní Renata Březinová.

 

  • KIA SELECT 2016 – Autocentrum BARTH a.s.

Kia Select je revoluční a vysoce variabilní produkt financování vozu, který si může zákazník nastavit přesně podle svých představ a možností. O celkovém vítězi v této kategorii rozhodoval nejvyšší podíl uzavřených smluv Kia Select na celkových prodejích dealera. Cenu převzal pan Jakub Janda, vedoucí prodeje Autocentrum BARTH.

 

  • 1 000 PRODANÝCH VOZŮ – AUTOBOND GROUP a.s.

Tato speciální cena byla udělena vůbec poprvé v historii značky Kia v České republice, neboť kritérium pro její dosažení je velmi náročné. Společnost AUTOBOND GROUP a.s. prodala v roce 2016 více než 1 000 vozů značky Kia a stala se tak největším dealerem této značky v loňském roce. Rokordní prodej za jediný rok byl u dealera Kia zaznamenán vůbec poprvé v celé historii. Cenu převzala paní Michaela Ambrozová, finanční ředitelka společnosti AUTOBOND GROUP a.s.

 

  • PLATINUM DEALER 2016 – ASAS s.r.o.

Prestižní ocenění Platinum Dealer uděluje evropská centrála Kia Motors Europe se sídlem v německém Frankfurtu. Jde o ocenění dlouhodobé příkladné spolupráce a je uvedením dealera do pomyslné evropské síně slávy. Ocenění je poděkováním za dlouhodobý přínos k budování značky Kia na trhu. Ocenění převzal obchodní ředitel společnosti ASAS, pan Pavel Sajdl.

 

  • TROPHY AWARD 2016 – AUTOKOM, spol. s r.o.

Cenu Trophy Award uděluje evropská centrála Kia Motors Europe se sídlem v německém Frankfurtu. Jde o ocenění za nejlepší výsledky v průzkumu spokojenosti zákazníků, který Kia provádí pravidelně a dlouhodobě. Ocenění převzal jednatel společnosti AUTOKOM, pan František Halíček.