Kia startuje novou lokální kampaň

Hravou jízdu modelů Kia animovaným městem doplňuje v TV spotu hlasový doprovod v již tradičním podání Lenny Trčkové a Karla Zámečníka. "Nový spot navazuje na náš předchozí - veršovaný. I tentokrát jsme zvolili pohodovou formu komunikace a samotné pojetí spotu i kampaně nás výrazně odlišuje od konkurence, " upřesňuje Martina Jirásková, marketingová ředitelka společnosti KIA MOTORS CZECH. Producentem a autorem spotu je společnost Médea Creativity. "Vozy KIA jsou prostě inspirativní a přátelský tón komunikace jim sluší. Výzkumy nám potvrdily, že předešlá kampaň pro vozy SUV diváky baví, takže si i tentokrát hrajeme s rýmy" dodává creative director společnosti Médea Creativity Markéta Zahradníková. Mediální prostor zajišťuje mediální agentura Médea.

KIA Motors Czech je výhradním dovozcem automobilů značky Kia do České republiky, ve které působí od dubna roku 1994. Za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů.

Kia Motors Corporation - výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem, byla založena v roce 1944 a je nejstarší korejskou automobilkou. Kia vyrábí ročně více než 2,7 milionu automobilů v 9 výrobních a montážních závodech v 5 zemích světa. Ty jsou následně prodávány prostřednictvím sítě distributorů a dealerů ve 150 zemích celého světa.

Kia má dnes více než 47 000 zaměstnanců a vykazuje roční obrat přes 42 miliard USD. Je hlavním partnerem tenisového grandslamového turnaje Australian Open a také oficiálním automobilovým partnerem fotbalových organizací FIFA a UEFA.