Chevrolet převzal ocenění SPORTBEST

„Dosud jsme hledali mladé jezdecké talenty z našeho regionu. V další fázi se zaměřujeme na širší horizont, včetně úsilí výrobců automobilů v oblasti motoristického sportu," řekl prezident AUTOBEST Ilja Seliktar. „Chevrolet dokázal v relativně krátkém čase stát se z nuly jedničkou v tomto sportu. Všichni věříme, že Chevrolet si zaslouží nejen naši cenu, ale také aplaus všech příznivců motoristického sportu," dodal Seliktar.

„Jsme nadšeni, že jsme získali tuto vysoce prestižní cenu od poroty AUTOBEST", řekl Vijay Iyer, ředitel komunikace Chevrolet a Cadillac Europe. „Jménem našeho globálního týmu Chevrolet bych rád poděkoval našim jezdcům a všem z týmu RML za vynikající práci, zapálení a bojového ducha, které prokazovaly během osmi let našeho partnerství a účasti ve WTCC," dodal Iyer.

Chevrolet zvítězil v roce 2012 potřetí za sebou v hodnocení Mistrovství světa jezdců i značek a tímto výkonem korunoval osmiletou přítomnost značky ve WTCC. Yvan Muller vyhrál mistrovství v letech 2010 a 2011; Rob Huff získal titul v roce 2012.