Jezdit zadarmo? Proč ne, se šlapací Azerou

Azera je pod tímto označením prodávána pouze v Číně, jinde se jedná o model Grandeur. A právě tento vůz pár šikovných Číňanů vyrobilo jako šlapací vozítko v životní velikosti.

Postačilo jim k tomu pár ocelových trubek, z nichž byl poskládán rám auta, karoserii tvoří několik plastových desek a polystyren, a navrch byla přidána stříbrná PVC folie. Pak už se jen přidaly otvory v místech, kde jsou okna, dotvořily se napodobeniny světel a Hyundai Azera s pohonem na obě dvě nohy je hotový. 

Partička nadšenců, která stojí za tímto zábavným kouskem, však ve svém důsledku nevytvořila pouze legrační automobilový kousek. Korejské značce přináší poměrně zajímavou reklamu. Za volant tohoto šlapadla navíc může usednout v podstatě kdokoliv. 

Pro dokonalou představu o tomto vtipném počinu přikládáme odkazy na videa, která nejlépe dokumentují celý proces výroby a fungování šlapací Azery: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=osAiGxj1-bshttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x2Khqmet9uc