Omlazená Kia Soul dorazila na český trh. Startuje na 384 980 Kč

Po designové stránce se toho na Soulo neobměňovalo příliš mnoho, přední i zadní část doznala drobných úprav v oblasti nárazníků, ale to je v podstatě všechno. Vzhled Soulu je relativně dost výrazný, a není třeba do něj nijak výrazně zasahovat.

Více se toho odehrálo v nabídce výbav a motorů. Odpadla varianta Active a ceník startuje s Comfortem, kde v interiéru najdete manuální klimatizaci, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, přední mlhovky, el. ovládání bočních oken, rádio s MP3 přehrávačem a dvěma USB vstupy, zatmavená okna zadních dveří, centrální zamykání s dálkovým ovládáním a šest airbagů. Výbava Comfort je spojena s atmosférickým motorem 1,6 GDI s výkonem 97 kW. Za tuto verzi zaplatí potenciální zájemce 384 980 Kč.

Verze Exclusive zahrnuje taktéž jednotku 1,6 GDI a nabídne 17palcová kola, automatickou jednozónovou klimatizaci, navigaci se sedmipalcovým dotykovým displejem či projektorové světlomety. Dostupná je za 434 980 Kč. Za příplatek se nově dají pořídit další prvky, jako je metalíza nebo dvoubarevné lakování (za 13, resp. 17 tisíc Kč). Připlatit lze také za SUV paket (35 tisíc Kč) či paket Premium s 18palcovými litými koly a přístrojovým štítem Supervision. Nabídka příplatků končí paketem Style (32 tisíc Kč).

Kdo by si rád užil sportovnější jízdy, může si pořídit variantu Sport, která nabídne motor 1,6 T-GDI, použitý v Cee´du GT. Jeho výkon je 150 kW, v základu je sesmistupňová převodovka DCT, 18palcová litá kola, xenonové světlomety, polokožené čalounění vyhřívaných sedadel (vpředu i vzadu), vyhřívaný sportovní volant či bezklíčkové odemykání a startování. Sport lze pořídit za 564 980 Kč.

Více na: http://www.autorevue.cz/modernizovana-kia-soul-je-v-cesku-za-204-koni-date-564980-kc

Více na: http://www.autorevue.cz/modernizovana-kia-soul-je-v-cesku-za-204-koni-date-564980-kc

 


Více na: http://www.autorevue.cz/modernizovana-kia-soul-je-v-cesku-za-204-koni-date-564980-kc