Skip Navigation LinksÚvodní stránka > O portálu

O portálu

Projekt Korejskevozy.cz je specializovaný inzertní a informační portál, který poskytuje komplexní informace o vozech značek Hyundai, Kia, Chevrolet, Daewoo a Ssang Yong. Základní myšlenkou bylo vytvoření kompletní historie značek a jejich modelů, včetně servisních informací pro jednotlivé typy vozů, fotogalerie a technických parametrů. Cílem je usnadnit řidičům rozhodování při nákupu vozidla i jeho bezproblémový provoz. Proto je dán také prostor pro diskuse a názory řidičů (spuštění této služby připravujeme v blízké době). Nedílnou součástí je inzertní systém, který sdružuje většinu nabídek korejských vozů z celé republiky na jednom místě.

Projekt vznikl za podpory a spolupráce předních firem v oblasti automobilového průmyslu, jako jsou například společnosti TIPCARS, TEAS, CEBIA, AUTOKELLY a další

Cíl projektu

  • Umožnit uživatelům stránek získat rychle a přehledně na jednom místě podrobné informace o korejských vozech. Provést porovnání jednotlivých modelů, zjistit rozdíly v modelových řadách a získat servisní informace včetně period servisních prohlídek.
  • Efektivně a levně nabídnout k prodeji nebo si vybrat ke koupi vůz, který je důkladně prověřený po stránce původu, počtu ujetých kilometrů a servisní historie.
  • Získat nejvyšší výkupní cenu formou unikátní aukce během 24 hodin od vložení popisu vozu do aukce.
  • Porovnat inzerovanou cenu s reálnou tržní cenou, ale i provést porovnání jednotlivých pojišťoven a sjednat pojištění vozu nebo vybrat optimální variantu financování (spuštění této služby připravujeme v blízké době).

Výhody projektu pro uživatele

  • Jediný specializovaný portál, který soustřeďuje a poskytuje komplexní informace o vozech značek Daewoo, Chevrolet, Ssang Yong Kia a Hyundai.
  • Rychlá a jednoduchá cesta k získání servisních informací pro jednotlivé typy vozů.
  • Každý uživatel může pomocí jednoduchých aplikací sám ZDARMA prověřit vybraný vůz, zda není v databázi hledaných vozů nebo zatížený dluhem např. z leasingu.
  • Technické zázemí provozovatele stránek umožňuje přes parntery zapojené do tohoto projektu prověřit další parametry vozu a získat na základě takto provedených kontrolních úkonů Certifikát jakosti.
  • Portál je datově propojen s dalšími významnými servery s auto-moto inzercí. Prodejci tedy stačí zapsat svá vozidla jen jednou a ostatní servery si tuto inzerci mohou přebírat.
Vložení inzerátu Online servis Ocenit vůz Poptat vůz Proveřit vůz